MOST POPULAR

0 25

Baronesha Catherine Ashton, e cila nga 1 nëntori largohet nga pozita e Përfaqësueses së Lartë të BE-së, i ka shkruar një letër presidentes së...

0 15

Këngëtarja Genta Ismajli shquhet për humorin e saj. E ftuar në programin ‘6 ditë pa Ermalin’, këngëtarja kosovare tregoi disa momente nga jeta e...
0 17

Rita Ora të mërkurën mbrëma mori pjesë në festën e ditëlindjes së fotografit legjendar Mario Testino dhe befasoi të gjithë duke u shfaqur "e...

PEOPLE